Karykaturzysta Gdynia

Karykaturzysta Gdynia – recepta na dobrą zabawę

Czy wiesz, jak wygląda zabawa w nowoczesnym stylu? Od lat odwiedzam różne zakątki Polski razem z moim szkicownikiem oraz tabletem i sprawiam, że przyjęcia stają się jeszcze przyjemniejsze – jak to robię? To proste! Rysowanie na żywo jest naprawdę doskonałą zabawą, którą lubią dosłownie wszyscy! To świetny sposób na urozmaicenie organizowanego przyjęcia. Nie zwlekaj i prędko wypełnij formularz zgłoszeniowy, abym zawitał na Twoim przyjęciu. Wszystkie terminy są szybko zaklepywane, dlatego decyzje o tego typu rozrywce dla swoich gości warto podjąć odpowiednio wcześnie.

Rysowaniem zajmuje się od ponad 20 lat, dlatego możesz mieć pewność, że moje słowa to nie przelewki. Ogromne doświadczenie przekłada się na jakość moich prac, które wykonuję dwiema technikami. Techniką tradycyjną (z pomocą ołówków i profesjonalnych markerów) i komputerową (używam do tego tabletu graficznego). Karykaturzysta jest przyjemnym zawodem, a Gdynia jest jednym z miast, które może cieszyć się ze stałego dostępu do moich usług. To właśnie w tych okolicach urzęduję, dlatego chętnie przyjmuję najróżniejsze zlecenia od moich gdynian.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykaturzysta Gdynia – tu mnie znajdziesz!

Fakt, że pracuję między innymi w Gdańsku, nie oznacza, że nie mogę dotrzeć w dalsze miejsca. Z ogromną przyjemnością odwiedzam przyjęcia organizowane w nawet najdalszych zakątkach Polski, zabawiając coraz to nowszych ludzi! Tworzenie karykatur na żywo to doskonała zabawa nie tylko dla Ciebie, ale również dla mnie, dzięki temu jestem w stanie łączyć pracę z przyjemnością. Właśnie to daje mi najwięcej energii i zapału do pracy. Uśmiech zadowolonych klientów, którzy mnie w niej otaczają sprawiają, że mam apetyt na więcej! Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami swoim doświadczeniem rysowniczym i sprawiać w ten sposób radość.

karykaturzysta Gdynia
karykaturzysta Gdynia cena

Wyślij wiadomość