Klasyczne karykatury NA ŻYWO

KARYKATURY NA UROCZYSTOŚCI WESELNE, POPRAWINY, TARGI, EVENTY FIRMOWE.

Zastanawiasz się nad wynajęciem karykaturzysty, który na żywo, w ciągu jednego wieczora narysuje karykatury gości twojej imprezy? Oto kilka powodów, dla których jest to świetny pomysł:

 • Karykaturzysta tworzący karykatury na żywo na Twojej uroczystości to najlepszy sposób, by w oryginalny, zaskakujący sposób zabawić wszystkich gości. Jest to idealna rozrywka zarówno dla osoby rysowanej, jak i dla tych, którzy tylko obserwują powstawanie prac.
 • Rysownik “w akcji” zawsze budzi wielkie zainteresowanie i wywołuje eksplozje śmiechu. To idealna alternatywa dla fotobudki, fireshow i innych często spotykanych atrakcji.
 • Karykatury na żywo to idealny sposób na przełamanie lodów pomiędzy uczestnikami imprezy – stanowi świetny 'starter’ rozmów i wprowadza przyjemną, luźną atmosferę sprzyjającą zawieraniu nowych znajomości.
 • Powstała w ten sposób pamiątka sprawi, że Twoja uroczystość będzie mile wspominana jeszcze długo po jej zakończeniu.
 • Nasze karykatury to nie 2-minutowe szkice trafiające – w najlepszym wypadku – do szuflady, ale elegancko wykończone prace, które najczęściej lądują w ramce na ścianie przypominając o Twojej uroczystości przez wiele lat.
 • Wynajmując doświadczonego karykaturzystę znanego z prasy i telewizji, zwycięzcę prestiżowych nagród branżowych, pracującego dla najbardziej znanych marek masz pewność, że zachwyci on Twoich gości swoimi expressowymi karykaturami!

Niektóre z moich licznych zalet;) :

 • Rysuję na terenie całego kraju i za granicą – żaden dystans nie jest problemem.
 • Na uroczystości o dużej liczbie gości jestem w stanie wystawić 2-3 doświadczonych karykaturzystów
 • W trakcie rysowania lubię zabawiać Twoich gości rozmową, żartując z nimi czy odpowiadając na częste pytania o moją pracę. Jest to ważny element rysowania, pozwala mi bowiem obserwować modela w sytuacji naturalnej rozmowy – z jego mimiką, gestykulacją, szczerością uśmiechu. Tylko rysownik, który to potrafi, jest w stanie tworzyć fantastyczne karykatury, które oddają nie tylko wygląd, ale i charakter osoby portretowanej.
 • Mówię płynnie w języku angielskim oraz duńskim – nie będę miał problemu, żeby rozerwać również Twoich gości z zagranicy!
 • Pracuję na papierze formatu A3 o wysokiej gramaturze. Używam czarnych markerów pędzelkowych do rysowania linii oraz grafitu do światłocienia. Prace wręczam zwinięte w rulon i spięte gumką, co bardzo ułatwia ich transport.
 • Rysuję z prędkością ok. 10 osób/godzinę, dzięki czemu w trakcie wieczora powstaje kilkadziesiąt oryginalnych, zabawnych portretów!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Ile to kosztuje?

Usługę wyceniam indywidualnie biorąc pod uwagę ilość godzin, datę, lokalizację oraz liczbę naszych karykaturzystów na danej uroczystości.

Chcę zaklepać termin

Chcesz, by Twoją uroczystość uświetnił profesjonalny karykaturzysta? Przyślij nam maila na adres biuro@pracowniakarykatury.pl lub użyj poniższego formularza – napisz, gdzie i kiedy odbywa się uroczystość i ilu rysowników chciałbyś wynająć. Sprawdzimy dostępność terminu i przedstawimy Ci dokładną wycenę. Następnie przyślemy krótką umowę. Kiedy ją podpiszesz i prześlesz nam określony w umowie zadatek, rezerwacja zostanie dokonana! Odezwiemy się do Ciebie ponownie telefonicznie około tydzień przed terminem uroczystości, żeby domówić wszelkie szczegóły dojazdu i potwierdzić przedział godzinowy naszej pracy. Pamiętaj – dobrych karykaturzystów profesjonalnie obsługujących eventy jest w Polsce jak na lekarstwo – dlatego spiesz się z rezerwacją.

Wyślij wiadomość