Karykatury STUDYJNE

Karykatury ze zdjęć

Malowane przeze mnie karykatury ze zdjęć powstają zarówno na potrzeby prasy, reklamy, jak i na zlecenia prywatne. Są to karykatury tworzone odręcznie na tablecie graficznym, dlatego świetnie nadają się między innymi jako zdjęcia profilowe na media społecznościowe. Ponadto świetnie nadają się do wydruku fotograficznego lub na płótnie. Właśnie w takiej formie najlepiej nadają się na oryginalny prezent na ślub, rocznicę, urodziny czy walentynki. Jeśli więc chcesz, bym namalował dla ciebie karykatury ze zdjęć, napisz do mnie wiadomość z zapytaniem o najbliższe wolne terminy.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Cennik

1 os. czarnobiała – 380 zł
2 os. czarnobiała – 650 zł
1 os. kolor – 700 zł
2 os. kolor – 1200 zł

Podane ceny są cenami netto i  dotyczą karykatur ze zdjęć rysowanych ręcznie na tablecie graficznym, drukowanych na papierze fotograficznym 20×30 cm lub 30×40 cm. Są to popiersia, przedstawiają więc twarz osoby malowanej oraz część jej ramion, bez ukazywania całej sylwetki.

Jeśli jednak chcesz zamówić karykaturę przedstawiającą nie tylko popiersia, ale całe sylwetki/scenkę/scenerię, opisz mi swoją wizję w mailu. Dzięki temu będę mógł przedstawić Ci dokładną wycenę.

Co istotne, do ceny należy doliczyć koszty wysyłki 20 zł lub zaznaczyć w zamówieniu, że dotyczy ono wysyłki cyfrowej (plik graficzny wysokiej rozdzielczości). Istnieje też możliwość zamówienia wydruku na płótnie w większym formacie – skontaktuj się ze mną w sprawie dokładnej wyceny.

Podane ceny dotyczą zleceń na użytek prywatny, przykładowo na prezent lub prywatny profil na Facebooku lub Instagramie. Prace, z którymi wiąże się przekazanie majątkowych praw autorskich, takie jak na przykład ilustracje dla prasy, publikacje książkowe, logotypy czy profile firmowe w mediach społecznościowych wyceniam indywidualnie.

Jeśli więc potrzebujesz ciekawego prezentu dla bliskiej osoby lub też szukasz sposobu na wyróżnienie swojej firmy lub produktu, karykatury ze zdjęć mogą być strzałem w dziesiątkę! Napisz do mnie, a razem ustalimy, jak zrobić to najlepiej:)

karykatura biznesmena