KARYKATURZYSTA na WASZYM WESELU!

W dobie wszechobecnych fotobudek profesjonalny karykaturzysta zaskoczy Waszych gości!

Czy zdarzyło Ci się uczestniczyć w imprezie, na której swoje stanowisko miał karykaturzysta rysujący gościom szybkie, zabawne podobizny? Jeśli tak, to już wiesz, jak dużym zainteresowaniem taka atrakcja cieszy się wśród gości. Jeśli nie – to również nic dziwnego… Profesjonalistów rysujących ekspresowe, zabawne i przede wszystkim PODOBNE karykatury jest w kraju ledwie kilku. Wesel natomiast odbywa się rocznie około… 250 tysięcy! Ogromna większość takich uroczystości będzie więc siłą rzeczy korzystała z łatwo dostępnych na rynku atrakcji. Takimi są właśnie np. fotobudka czy polaroid. Wiem, jakie zadajesz sobie teraz pytanie:

„To w takim razie jak sprawić, by nasza impreza się wyróżniała?”

To właśnie karykatury rysowane na żywo mogą w magiczny sposób sprawić, że goście na długo zachowają w pamięci Wasze wesele! Pomyśl tylko, jakie wrażenie robi na gościach artysta, który w kilka minut jest w stanie uchwycić na rysunku charakterystyczne cechy pozującego śmiałka i pokazać je w zabawnej, sympatycznej formie… Kiedy tworzę te superszybkie karykatury na oczach zainteresowanych uczestników imprezy, jedno ze zdań, które słyszę najczęściej to: „jest bardziej podobny niż w rzeczywistości!”

Nic więc dziwnego, że po Waszym weselu zadowoleni goście najpewniej oprawią te karykatury w ramkę i powieszą je w widocznym miejscu u siebie w domu na ścianie, a dyskretna dedykacja napisana odręcznie w rogu pracy będzie im przypominała o Waszym wyjątkowym dniu. Z pewnością ułatwi im to też pamięć o każdej Waszej rocznicy, co zawsze stanowić będzie świetny pretekst, żeby do Was zadzwonić, złożyć życzenia, przysłać kwiatki albo wpaść z butelką wina;)

Mimo tych wspaniałych zalet mam dziwne wrażenie, że jeszcze nie jesteś w stu procentach przekonana… Czy myślisz teraz:

„Ale Łukasz! Zdjęcie z fotobudki można przynajmniej wkleić do księgi gości! A karykatury przecież nie wkleisz!”

Ależ wkleisz! Oprócz klasycznych, czarnobiałych karykatur na dużym papierze, które powstają tylko w jednym egzemplarzu, proponujemy jedyne w swoim rodzaju KARYKATURY CYFROWE! Te rysowane odręcznie na iPadzie małe dzieła sztuki drukujemy dla gości w wygodnym, pocztówkowym formacie w dowolnej liczbie egzemplarzy! Dzięki temu jedna grafika może trafić z nimi do domu, a druga – wprost do księgi gości!

Podsumowując:

  • szukasz pomysłu, by zapewnić swoim gościom sporo świetnej, nieszablonowej rozrywki?
  • Chcesz przy okazji wręczyć im pamiątkę, która długo będzie przypominać im o Waszym wyjątkowym weselu?
  • pragniesz zachować egzemplarz karykatury w Waszej księdze gości?

Karykatury rysowane na żywo to strzał w dziesiątkę! Oczywiście zawsze możesz zagrać jeszcze bardziej nieszablonowo i zaplanować karykatury nie na wesele, ale na… poprawiny! Wiedz jednak, że gdy weselne, misternie tworzone makijaże zostaną już zmyte, a na twarzach dżentelmenów pojawi się jednodniowy zarost – nie będę musiał już na rysunku dużo zmieniać, by wyglądały zabawnie 😉

Napisz do mnie, a przygotuję dla Ciebie spersonalizowaną ofertę!