Karykaturzysta Warszawa

Karykaturzysta – Warszawa już go ma!

Usługi rysownicze coraz częściej dostępne są w nawet najtrudniej dostępnych miejscach w kraju, jak wiadomo, zazwyczaj prekursorem jest… właśnie Warszawa! Zawód karykaturzysty nie jest jeszcze powszechnie znany, jednak coraz więcej osób ma świadomość jego istnienia. Z chęcią korzysta też z proponowanych przez niego usług. Osobiście zajmuję się tym od dawna, rysowanie jest nie tylko moją pasją, ale też sposobem na utrzymanie. Mówię to jako doświadczony karykaturzysta – Warszawa to prawdziwa kopalnia interesujących twarzy! Miałem szansę przekonać się o tym między innymi w trakcie akcji „Lato z Muzeum Karykatury”, gdzie wraz z innymi rysownikami miałem możliwość na żywo portretować Warszawiaków.

 http://www.spak.art.pl/?p=3688

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Czym tak właściwie zajmuje się karykaturzysta? Oczywiście rysowaniem, jednak tego nie było trudno się domyślić. W mojej ofercie znajdziesz na przykład rysowanie na żywo, które ostatnio cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Przebiega to mniej więcej w taki sposób: przyjeżdżam na daną imprezę, rozkładam się ze swoimi przyborami i wykonuje zabawne portrety każdego z gości. Czasami przeprowadzam też mini-warsztaty z tworzenia karykatur, co potrafi rozruszać nawet najbardziej sztywne przyjęcie.

Potrzebny karykaturzysta? Warszawa – miejsce, które odwiedzam!

Twoje miejsce zamieszkania to Warszawa, a karykaturzysta jest potrzebny Ci od zaraz? Nie ma problemu – już jadę! To jedno z miejsc, w których bez problemu wykonuje swoje usługi, zawsze odwiedzam je z szerokim uśmiechem na twarzy. Współpraca z ludźmi ze stolicy jest bardzo przyjemna, są przede wszystkim pogodni i otwarci, dzięki czemu łatwo nawiązuje się z nimi pozytywny kontakt. Atmosfera pracy jest bardzo ważna, zarówno dla mnie, jak i dla mojego Klienta; ważne by ten, podczas gdy wykonuje mu karykaturę, czuł się swobodnie.

Czy warto skorzystać z mojej oferty? Jak najbardziej! Moje umiejętności doceniło Stowarzyszenie Polskich Artystów Karykatury, co jest dużą zachętą dla wszystkich moich Klientów. To nie przelewki – najlepiej, jeśli przekonasz się na tym na własnej skórze! Sprawdź, czy moje rysunki trafiają w Twoje gusta. Znajdziesz je w galerii na stronie i dzięki temu na pewno szybciej podejmiesz ostateczną decyzję.

karykaturzysta Warszawa
karykaturzysta na wesele Warszawa

karykaturzysta warszawa
karykatura cyfrowa ipad
Karykaturzysta na event

Wyślij wiadomość