Kilka słów o mnie


Urodziłem się w Gdańsku w 1984 r. Karykatura jest moją pasją od ponad 20 lat. Jestem członkiem Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury. Moje prace regularnie ukazują się w prasie ogólnopolskiej („Bravo Sport”, „Top Guitar”). Na swoim koncie mam też publikacje m.in. w „Gazecie Wyborczej” oraz na wprost.pl, a także autorski cykl komiksów w tygodniku „Express do Kawy”.

Współpracuję z wieloma agencjami eventowymi i reklamowymi jako karykaturzysta tworzący na żywo na wszelkiego rodzaju imprezach. Rysuję wówczas zarówno szybkie, czarnobiałe karykatury markerem, jak i kolorowe karykatury cyfrowe na tablecie graficznym Wacom Cintiq.

Prowadzę warsztaty z rysowania karykatur zarówno dla dzieci w szkołach i ośrodkach kultury, jak i dla dorosłych jako urozmaicenie firmowych imprez integracyjnych, konferencji itp.

Karykatura Jarosława Kaczyńskiego mojego autorstwa znalazła się na okładce płyty zespołu Big Cyc pt. „Czarne Słońce Narodu” (2016r.)

Jestem laureatem Złotych Koziołków za najlepszą karykaturę portretową w konkursie „Polityka w Karykaturze – prawdziwa cnota krytyk się nie boi” za pracę pt. „Wysoka Izba”. Znajduje się ona w zbiorach Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie.