Karykaturzysta Sopot

Karykaturzysta – Sopot jest miejscem, do którego zawsze wracam!

Sopot to jedno z miast, w którym karykaturzysta ma ręce pełne roboty – ciężko zliczyć ilość Klientów z tego miasta, których stale odwiedzam. Prywatne przyjęcia urodzinowe, firmowe imprezy integracyjne, śluby – zleceń jest naprawdę dużo. Mogę śmiało powiedzieć, że Sopot po prostu zakochał się w moich usługach! Dodam nieskromnie, że wcale się nie dziwię, sam bawię się doskonale podczas tworzenia karykatur na żywo, bez względu na to, jaki charakter ma impreza, na której jestem w danym momencie. Ludzie zawsze są bardzo otwarci i radośni, właśnie tak umieszczam ich na swoich rysunkach.

Podczas rysowania na żywo używam specjalnych mazaków, dzięki którym w szybkim tempie jestem w stanie uzyskać naprawdę dobry efekt. To jedno z moich ulubionych narzędzi, które pozwala na dużą swobodę i sprawną pracę. Oprócz tego rysuje na miejscu, w swojej pracowni, używając tabletu graficznego, który technologicznie jest naprawdę świetny. Tego typu prace są oczywiście dokładniejsze, jednak niemożliwe do wykonania na żywo podczas imprezy.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Często odwiedzam imprezy firmowe w Sopocie, bankiety, wesela, urodziny czy rocznice ślubów. Moja obecność na tego typu imprezach, w tym także na imprezach integracyjnych, sprawia, że nie sposób nie kochać swojej pracy.

Sopot i praca jako karykaturzysta

Cieszę się, że rysowaniem mogę zajmować się na co dzień. Pracowanie poprzez spełnianie swoich pasji jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie spotkały mnie w życiu. Sopot to jedno z miejsc, w których pracuje jako karykaturzysta. Swoje małe dzieła sztuki zazwyczaj tworzę na żywo u Klientów podczas różnego rodzaju imprez. Nie jest to dla mnie dużym wyzwaniem – lubię pracę z ludźmi, jestem otwarty i pozytywnie nastawiony do świata, chyba właśnie dlatego tak dobrze idzie mi rysowanie w towarzystwie publiczności.

Jeśli jesteś z Sopotu i nie masz pomysłu na zorganizowanie wyjątkowego wydarzenia czy też imprezy – służę pomocą! Jestem tutaj dla osób takich, jak Ty! Dla osób, które uwielbiają otaczać się pozytywnymi ludźmi, pełnymi pasji i zaangażowania. Gwarantuję, że Ty i Twoi goście będziecie zadowoleni z pracy, jaką dla Was wykonam!

karykaturzysta Sopot
karykaturzysta z Sopotu

Wyślij wiadomość