Karykaturzysta Gdańsk

Karykaturzysta Gdańsk – idealna forma rozrywki!

Jeśli szukasz nietypowej rozrywki na przyjęcie, które organizujesz – dobrze trafiłeś! Organizowanie urozmaiconych zabaw imprezowych to moja specjalność, od lat zajmuję się tworzeniem karykatur na żywo. Tego typu występy są w stanie rozbawić tych najmłodszych i nieco starszych, rozluźniona atmosfera gwarantowana! Rysunek jest moją pasją od ponad 20 lat, właśnie stąd tak duże doświadczenie i doskonałe umiejętności. Jestem otwartym człowiekiem, któremu nie brakuje poczucia humoru, z tego powodu rysowanie na imprezach nie sprawia mi żadnego problemu.

Potrzebny Ci karykaturzysta z Gdańska? To nie problem – wystarczy, że do mnie zadzwonisz i umówisz się na konkretny termin. Pamiętaj, żeby zrobić to wystarczająco wcześnie, wolnych terminów jest naprawdę mało, a rysunki schodzą, jak to mówią, jak świeże bułeczki! Od lat zajmuję się rysowaniem na żywo na różnego rodzaju imprezach, stąd moje duże doświadczenie w tej dziedzinie. Kontakty międzyludzkie nie stanowią dla mnie żadnego problemu, dlatego z łatwością przychodzi mi rozbawienie nawet najsztywniejszych gości na przyjęciu!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Szukasz sposobu na zabawę? Karykaturzysta – Gdańsk jest miastem, w którym działam!

Rysuję zdalnie i na miejscu wydarzenia, nie mam problemu z dotarciem do swojego Klienta, osobisty kontakt jest ważną częścią mojej pracy. Rysowanie na żywo to doskonały pomysł na zabawę, nie znam osoby, która nie czerpałaby z tego radości. To przede wszystkim dużo śmiechu i piękna pamiątka po przyjęciu, która może zawisnąć na ścianach Twoich gości. To również świetny pomysł na prezent – wykonuje rysunki za pomocą profesjonalnych marketów lub tabletu graficznego, wybranie techniki i sposobu wykonania zależy jedynie od moich Klientów. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi!

karykaturzysta Gdańsk
karykaturzysta Gdańsk cena

Wyślij wiadomość