Karykatury Gdańsk

Karykatury Gdańsk – dlaczego warto wybrać moją ofertę?

Szukasz oryginalnej formy rozrywki na swoje przyjęcie na terenie Gdańska? Karykatury, które rysuję na żywo z pewnością należą do ścisłej czołówki w tej kategorii. Zajmuję się tworzeniem prac na żywo od kilkunastu lat i posiadam doświadczenia z wielu różnorodnych imprez. Zarówno tematyczne, szalone balangi jak i poważniejsze spotkania pracownicze nie stanowią dla mnie wyzwania. Jestem bardzo otwartą i kontaktową osobą, która potrafi odnaleźć się w najróżniejszych sytuacjach. Potrafię rozruszać nawet najbardziej stateczne, mrukowate towarzystwo!

Zajmuję się również rysowaniem karykatur na zamówienie – oczywiście nie tylko dla Klientów z Gdańska. Zależnie od terminu i nadchodzących świąt czas oczekiwania może się różnić. Do najbardziej zajętych dla mnie okresów należą styczeń przed walentynkami oraz letni sezon ślubno-weselny. Już wiesz, że nie warto odkładać decyzji na ostatnią chwilę. Naprawdę dobrych karykaturzystów w samym Gdańsku jak i na terenie kraju nie ma zbyt wielu. Mój kalendarz niejednokrotnie jest wypełniony po brzegi.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Mniej istotne aspekty na bok – w celu zapoznania się ze stopniem zaawansowania moich umiejętności plastycznych, zachęcam – odwiedź moją galerię! Karykatury rysowane na terenie Gdańska bądź dla Klientów na zamówienie realizuję różnymi technikami. Do wyboru są tutaj wysokiej jakości markery bądź forma na tablecie graficznym. Prace czarno-białe i kolorowe też oczywiście różnią się od siebie cenowo, podobnie jest w przypadku odbiorcy (np. zrzeczenie się praw autorskich lub wykorzystanie w prasie/mediach). W celu zdobycia większej ilości informacji zapraszam do kontaktu za pomocą maila, telefonu, lub formularza z mojej strony internetowej.

Karykatury Gdańsk – „live performance” i na zamówienie

Chociaż nie mam nic przeciwko rysowaniu w zaciszu mojej pracowni, to największą frajdę sprawiają mi „występy” na żywo. Nie ma lepszego uczucia, niż realizowanie swojej pasji, poznawanie nowych, interesujących ludzi i na koniec nazwanie tego pracą. Dlatego właśnie tak dobrze czuję się na wszystkich imprezach, na których tworzę karykatury. Gdańsk to jedno z większych i piękniejszych miast w Polsce, a imprez zdecydowanie tu nie brakuje – dlatego warto odezwać się możliwie najwcześniej. Zapraszam do kontaktu zarówno telefonicznego, jak i przez formularz ze strony internetowej – odpowiadam zawsze tak szybko, jak to możliwe. Jeżeli potrzebny Ci sposób na urozmaicenie Twojego przyjęcia i sprawienie, że zapamiętają je wszyscy goście – postaw na nieszablonową formę rozrywki, jaką są rysowane na żywo karykatury!

karykatury Gdańsk
karykatury na zamówienie Gdańsk

Wyślij wiadomość