Karykatury Sopot

Karykatury Sopot – co odróżnia mnie od konkurencji?

Organizujesz huczne przyjęcie, na którym będzie mnóstwo różnych od siebie ludzi, którzy się nie znają? Szukasz sposobu na przełamanie lodów? A może organizujesz wieczór panieński i rozglądasz się za jakąś grzeczną rozrywką na pierwszy etap zabawy? W tych i wielu innych sytuacjach doskonale sprawdzi się nieszablonowe rozwiązanie – rysownik! Zajmuję się tworzeniem karykatur nie tylko na terenie Sopotu – dojeżdżam na imprezy Klientów z całego kraju. Cechują mnie wysoka kultura osobista i doceniane przez większość dotychczasowych imprezowiczów poczucie humoru. Mimo wszystko najważniejsze są tutaj moje umiejętności i wieloletnie doświadczenie.

Na mojej stronie internetowej znaleźć można obszerną galerię prac w różnorodnych stylach, wykonywanych jedną z dwóch technik – markerami lub cyfrowo. Posługuję się najwyższej jakości sprzętem i produktami, co w połączeniu z moimi umiejętnościami daje niepowtarzalny efekt. Gwarantuję stuprocentowe zadowolenie z usługi rysowania karykatur na żywo. Klienci z Sopotu, jak i wielu innych miast do tej pory nagrodzili mnie licznymi pozytywnymi opiniami. Łączenie pasji z zawodem daje mnóstwo satysfakcji i stanowi najlepszą motywację. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z zapałem.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Zależnie od okresu i nadchodzących wydarzeń kalendarzowych grafik jest mniej lub bardziej, ale zawsze napięty, dlatego nie ma co czekać na ostatnią chwilę! Zachęcam do kontaktowania się za pomocą formularza dostępnego na stronie, bezpośrednio mailowo lub telefonicznie. Indywidualne warunki współpracy uzgadniam z reguły na kilka tygodni przed imprezą.

Karykatury Sopot – Pracownia Karykatur z możliwością zamówienia

Nie zajmuję się jednak tylko i wyłącznie pracą „na żywo”. Posiadam własną pracownię, w której powstają prace dla indywidualnych Klientów bądź mediów. Tutaj również czas oczekiwania bywa różny, w zależności od natłoku pracy. Tak więc w okresie letnim czy przed świętami należy oczekiwać nieco dłuższej realizacji zamówionych rysunków. Istnieje opcja odbioru osobistego karykatury dla Klientów z Sopotu i okolic, a dla miast oddalonych – opcja wysyłki. Oczywiście w przypadku prac cyfrowych, tworzonych przy pomocy wysokiej klasy tabletu graficznego, dostępna jest również wysyłka internetowa. Skraca to nieco czas realizacji całego zamówienia. Zachęcam serdecznie do zapoznania się z ofertą i galerią! Wiem, że wybierzesz tę oryginalną formę rozrywki czy prezentu, jaką są karykatury i sprawisz, że Twój upominek lub impreza będą przedmiotem rozmów przez długi czas.

karykatury Sopot
karykatury Sopot cena

Wyślij wiadomość