Karykatury Gdynia

Karykatury Gdynia – kilka powodów, dla których warto na nie postawić

Nie ma takiego przyjęcia, do którego nie pasowałby pokaz rysowania karykatur! W Gdyni realizowałem już kilkadziesiąt zleceń i wszystkie do tej pory przebiegały w niezwykle przyjaznej i miłej atmosferze. Częściowo to zapewne zasługa mojej osobowości (nieskromnie mówiąc), ponieważ jestem bardzo otwarty i z łatwością nawiązuje nowe znajomości. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać o tym, że mieszkańcy Gdyni to wyjątkowo ciepli ludzie, którzy potrafią docenić zarówno sztukę, jak i dobrą zabawę. Zajmuję się obsługą eventów na terenie całego kraju od wielu lat, w związku z czym mogę się pochwalić olbrzymim doświadczeniem w rysowaniu karykatur na żywo. Gdynia to jednak jedno z moich ulubionych miast, dlatego tym chętniej przyjmuję napływające z niej zlecenia.

Na mojej stronie internetowej w zakładce „Oferta” znaleźć można pełny przekrój oferowanych usług. Rysunki na żywo wykonuję jedną z dwóch technik (do wyboru przez Klienta) – markerami na wysokiej jakości papierze, lub za pomocą cyfrowego tabletu z możliwością podpięcia do ekranu zewnętrznego tak, aby uczestnicy imprezy mogli oglądać proces na bieżąco. Połączenie pracy z pasją to wielkie szczęście i doskonała motywacja, dlatego z z przyjemnością i uśmiechem podchodzę do kolejnych wyzwań i wkładam 100% umiejętności w każdy jeden rysunek.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Moja dostępność zależy oczywiście od okresu kalendarzowego, ale jeżeli planujesz przyjęcie odpowiednio wcześniej – nie powinno być problemów. Warunki umowy uzgadniam indywidualnie z każdym Klientem niedługo przed wydarzeniem, chociaż podstawowe reguły również znaleźć można na mojej stronie internetowej. Oprócz tego zachęcam do zapoznania się z galerią moich prac – to w końcu najlepszy sposób na ocenienie umiejętności artysty.

Karykatury Gdynia – rysunki na zamówienie na różnorodne okazje

Oprócz rysowania na żywo pracuję również w swoim studio. Komiczne rysunki portretowe to doskonały pomysł na prezent – na każdą okazję! Dlaczego warto wybrać karykaturę jako upominek?

  1. Postawmy sprawę jasno – ile karykatur w ciągu ostatnich pięciu czy dziesięciu lat dostałeś? Zero? Dość bezpieczne założenie – tyle samo otrzymała osoba, którą planujesz obdarować. A nawet jeżeli jest inaczej – w sztuce nie ma ryzyka powtarzalności!

  2. Prezent na ostatnią chwilę? Czasami znajdą się terminy, a karykatury można odebrać osobiście na terenie Gdyni. Zadzwoń i zapytaj, całkiem możliwe, że się dogadamy.

  3. Jeden z najbardziej osobistych prezentów jakie można sobie wyobrazić to właśnie karykatura portretowa. Czy czarno-biała, czy w kolorze, na papierze, cyfrowa – bez znaczenia. Wystarczy podać mi kilka szczegółów na temat rysowanej osoby – na pewno pomoże to w stworzeniu jeszcze bardziej indywidualnego rysunku.

karykatury Gdynia
karykatury Gdynia cena

Wyślij wiadomość