Karykatury Trójmiasto

Karykatury Trójmiasto – oferta Pracowni Karykatury

Masz w planach organizowanie ważnej imprezy urodzinowej i szukasz pomysłu na urozmaicenie zabawy? A może chcesz rozbudzić kreatywną stronę swoich pracowników przy okazji imprezy firmowej? Doskonale trafiłeś, ponieważ oferta Pracowni Karykatury uwzględnia między innymi takie usługi. Zajmuję i pasjonuję się rysunkiem od ponad 20 lat, w czasie których rozwijałem swoje umiejętności i zdobywałem cenne doświadczenia. Pozwoliło mi to na stworzenie własnego, unikalnego stylu – co w połączeniu z moim charakterem sprawia, że świetnie odnajduję się na wszelkiego rodzaju imprezach, weselach czy konferencjach.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Rysunek na żywo czy mini-warsztaty to znakomity sposób na rozruszanie imprez. Zajmuję się rysowaniem karykatur na terenie Trójmiasta, ale nie ma również problemu z dojazdem w inne zakątki Polski. Wystarczy skontaktować się ze mną za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej – należy jednak pamiętać o terminach! Zwłaszcza w okresie letnim i świątecznym harmonogram jest stosunkowo napięty, ale zachęcam do kontaktu – na pewno się jakoś dogadamy. Dlaczego warto skorzystać akurat z mojej oferty? Ponieważ:

  • z łatwością nawiązuję nowe znajomości, a w trakcie rysowania potrafię zainteresować modela jak i gapiów rozmową,

  • moje umiejętności zostały docenione między innymi przez Stowarzyszenie Polskich Artystów Karykatury jak i Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie,

  • reakcje i opinie zadowolonych Klientów mówią same za siebie (do wglądu na stronie internetowej).

Łącząc pracę z pasją udało mi się stworzyć ofertę, która jest absolutną gwarancją stuprocentowego zadowolenia. Rysowane na żywo karykatury? Trójmiasto to tylko jeden wybór – Pracownia Karykatury Łukasza Szostaka.

Karykatury Trójmiasto – czarno-białe lub w kolorze

Zajmuję się również tworzeniem prac studyjnych. Są one rysowane cyfrowo, dzięki czemu nadają się do wydruku fotograficznego ale też na płótnie. Na mojej stronie dostępny jest orientacyjny cennik, ale wszystkie zlecenia traktuję indywidualnie – tak w kwestii rysunku, jak i rozliczenia. Obsługuję zarówno osoby prywatne, jak i media – tworzę na potrzeby agencji reklamowych, tygodników i innych magazynów, czy innych artystów (np. muzyków – okładki płyt).

Co sprawia, że moje karykatury są najlepsze w Trójmieście? Przede wszystkim fakt, że do każdego zlecenia podchodzę też z równą pasją i zaangażowaniem, ponieważ tak jak nie ma dwóch identycznych płatków śniegu, tak też nie ma dwóch identycznych twarzy! Przekonaj się, jak dużą różnicę może zrobić indywidualny i osobisty prezent. Zachęcam gorąco do zapoznania się z moją ofertą i galerią – to najlepsze potwierdzenie umiejętności każdego artysty.

karykatury Trójmiasto
karykatury na zamówienie Trójmiasto

Wyślij wiadomość