Karykatury Poznań

Karykatury i Poznań – długa tradycja świetnej rozrywki

Tak, to prawda – Poznań i karykatury przyjaźnią się od dawna, to właśnie stąd pochodzi znaczna część moich Klientów, którzy chętnie korzystają z moich usług (często wielokrotnie!). Każdy mieszkaniec Poznania powie Ci, że karykatury na żywo to świetny sposób na urozmaicenie zabawy na imprezie, nie ważne, w jakim byłaby charakterze! Tego rodzaju rozrywka potrafi zbliżyć do siebie osoby, które z niej skorzystały, właśnie dlatego tak dobrze sprawdza się na przyjęciach integracyjnych. Nie ważne, jaki charakter ma towarzyskie spotkanie, które organizujesz – rysunek na żywo jest zabawą, która cieszy każdego!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Pracownia karykatury proponuje usługi na terenie całej Polski – Poznań nie jest wyjątkiem, w końcu to stolica Wielkopolski! Skoro wiesz już, że możesz skorzystać z mojej oferty, na pewno zastanawiasz się, czy warto. W końcu nikt nie lubi wydawać pieniędzy na darmo, a niektóre przyjęcia równie dobrze mógłbyś rozkręcić sam. Mimo to gwarantuje Ci, że nie pożałujesz, jeśli zdecydujesz się skorzystać z moich usług! Zapewnię Ci rozrywkę, z jaką jeszcze nigdy nie miałeś styczności, sprawiając, że Twoi goście nie dość, że będą się świetnie bawić, to jeszcze dostaną pamiątkę po tym niezwykłym dniu, w postaci oryginalnego rysunku z ich zabawnym portretem.

Poznań – karykatury tylko na żywo?

Chciałbyś zamówić karykatury, a Poznań jest miejscem, w którym mieszkasz? Na pewno w Twojej głowie pojawiło się pytanie, czy można to zrobić, nawet jeśli nie organizujesz żadnego przyjęcia – w końcu czasami po prostu ma się ochotę na odrobinę sztuki bez wychodzenia z domu. Bez obaw! Proponuję również usługi tworzenia karykaturalnych portretów w mojej pracowni, które dosyłam do Klienta drogą pocztową, najczęściej wydrukowane na płótnie, lub formie pliku graficznego. Wysoka jakość gwarantowana!

Wyślij wiadomość