Karykatura cyfrowa

Karykatura cyfrowa – wcale nie taka prosta!

Czasami zdarza się, że ktoś nie decyduje się na cyfrowy rysunek, bo ma wątpliwości co do jakości takiego produktu. W końcu jak to tak… cyfrowo? Nie da się tego dotknąć, przedziurawić, powąchać – po prostu nie do pomyślenia! W rzeczywistości malarstwo (lub rysunek, to bez większego znaczenia) cyfrowe nie jest mniej wartościowe od tradycyjnego. Moje prace zawsze można wydrukować, nawet na płótnie, a walory artystyczne nie są wcale na gorszym poziomie. Tak naprawdę ta technika daje mi bardzo dużo nowych możliwości, które z łatwością mogę wykorzystać w swojej pracy.

Mówi się, że taka karykatura cyfrowa jest o wiele łatwiejsza do wykonania, parę kliknięć i gotowe, piórko samo robi pracę! Tak naprawdę niewiele ma to wspólnego z prawdą, w końcu – tak samo, jak w przypadku malarstwa tradycyjnego – techniki trzeba uczyć się od podstaw, tak więc osoba, która latami tworzyła za pomocą farb, może zetknąć się z ogromną ścianą stojącą pomiędzy nią a jej cyfrową twórczością. Dla mnie zarówno karykatura cyfrowa, jak i ta tradycyjna mają swój urok i uwielbiam wykonywać je obie.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykatury cyfrowe – czy warto?

Moim zdaniem – tak, warto, jednak wiem, że samo potwierdzenie może być niewystarczające, żeby przekonać do siebie niedowiarków. Karykatury cyfrowe to naprawdę świetny pomysł na prezent, można drukować je nieskończoną ilość razy, dlatego w razie uszkodzenia nie ma problemu z zastąpienia płótna lub kartką kolejną kopią. Cyfrowym malarstwem zajmuję się od dawna, więc wiem jak je tworzyć, żeby wyglądało korzystnie, można powiedzieć, że to mój konik. Z opinii swoich Klientów wnioskuję, że w tworzeniu karykatur cyfrowych jestem całkiem dobry, dlatego mogę upewnić Cię, że nie będziesz zawiedziony tym, co zamówiłeś. Stawiam przede wszystkim na zadowolenie klienta i radość, którą dostarczą mu moje prace!

karykatura cyfrowa
karykatury cyfrowe

Wyślij wiadomość