Karykatury dla rodziców

Karykatury dla rodziców – solo lub w parze!

Jeżeli nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla dwóch najważniejszych osób w Twoim życiu, to naprawdę świetnie się składa. Karykatury dla rodziców mojego autorstwa spełniają wszelkie kryteria doskonałego podarunku!

  1. To oryginalny pomysł, a wszystkie wykonywane przeze mnie prace są jedyne w swoim rodzaju. Podstawą jest przede wszystkim zdjęcie, ale detale i szczegóły dodaję często na bazie informacji o charakterze, upodobaniach i zainteresowaniach rysowanej osoby. Podstawą jest tutaj dobre poznanie osoby rysowanej.

  2. Decydujesz się na współpracę z profesjonalistą. Jestem doświadczonym karykaturzystą, z wieloma zrealizowanymi zleceniami na koncie. Wszelkie szczegóły oferty ustalam z Klientem na indywidualnej płaszczyźnie, a do każdego zamówienia podchodzę z zaangażowaniem i pasją – to plusy zarabiania na robieniu czegoś, co się kocha!

  3. Karykatury dla rodziców to znakomity prezent, a od Ciebie zależy, czy na rysunku widniał będzie wizerunek jednego, czy obojga z nich. Format, cena i rodzaj wysyłki ustalimy na późniejszym etapie realizacji usługi.

  4. Wykorzystuję dwie metody rysunku – markerem i na tablecie. Od Ciebie zależy, którą wybierzesz! Zachęcam do zapoznania się z galerią, w której można obejrzeć wiele prac w różnych stylach. Może zainteresuje Cię coś konkretnego – a nawet jeżeli nie, to wspólnie na pewno coś wymyślimy!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykatury dla rodziców sprawdzą się przy każdej okazji

Niezależnie od tego, czy to rocznica zawarcia związku małżeńskiego, urodziny, święta czy jakikolwiek jubileusz. Karykatury to na tyle nieszablonowa propozycja, że sprawdzą się jako prezent dla rodziców na każdą okazję. Nie musisz martwić się o niskiej jakości wulgarne obrazki, jakie niestety kojarzą się z tą sztuką. Karykatury portretowe powinny być zabawne i przyjemne dla oka, a ja na szczęście wiem jak to osiągnąć! Stawiam przede wszystkim na zadowolenie moich klientów i wiem, co zrobić, by tak się stało!

karykatury dla rodziców
karykatury dla rodziców cena

Wyślij wiadomość