Karykatury na zamówienie

Karykatury na zamówienie – więcej, niż zwykłe rysunki

Wykonywane przeze mnie karykatury na zamówienie to dzieła sztuki – to nie puste przechwałki, tylko fakt. Każda praca jest jedyna w swoim rodzaju i unikatowa, ponieważ tworząc rysunek, skupiam się nie tylko na Twojej twarzy, ale i osobowości oraz zainteresowaniach. Co chcę przez to powiedzieć? To, że karykatura na zamówienie to więcej, niż tylko „obrazek do powieszenia”. Prace wychodzące spod rąk prawdziwych artystów zawierają cząstkę pasji i emocji, jakie towarzyszą ich tworzeniu.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Doświadczenie, jakie zdobyłem w ciągu wielu lat pracy, pozwala mi na dopasowanie się do indywidualnych wymagań i oczekiwań każdego Klienta. W każdą karykatura na zamówienie, jaką wykonuję, wkładam maksimum zaangażowania i korzystam z całej palety posiadanych umiejętności, ponieważ wychodzę z założenia, że nie ma zleceń bardziej i mniej ważnych.

Karykatury na zamówienie – cena i szczegóły procesu zamówienia

Jak jak w przypadku każdej innej usługi, tak i w przypadku rysowaniu karykatur na zamówienie, ceny poszczególnych zleceń mogą się nieco różnić – zależy to od wielu czynników:

  • praca czarno-biała lub w kolorze,

  • ilość osób na rysunku,

  • zakres sylwetki (samo popiersie, cała postać, konkretna sytuacja lub scenka, tło).

Ceny podstawowych zamówień wahają się między 200 a 500 zł, natomiast kosz wszelkich dodatkowych elementów ustalimy indywidualnie telefonicznie lub mailowo. Dodatkowo, oczywiście, jeżeli ma to być karykatura na zamówienie do użytku komercyjnego, należy o tym wspomnieć na samym początku!

karykatury na zamówienie
karykatury na zamówienie cena

Wyślij wiadomość