Karykatury ślubne

Karykatury ślubne to niezapomniane pamiątki. Postaw na unikatową formę rozrywki!

Jakie korzyści płyną z obecności karykaturzysty na weselu? No cóż, najbardziej oczywistą jest posiadanie pamiątek nieco bardziej oryginalnych, niż zdjęcia wykonane w fotobudce. O tym jednak wie każdy – i to z pewnością za mało, aby przekonać niezdecydowanych. Karykatury ślubne wykonuję na żywo – to przede wszystkim doskonała zabawa, zarówno dla gości, osoby rysowanej i Pary Młodej. W dodatku, oprawione w ramkę, przedłużą pamięć o Waszym wyjątkowym dniu – nie oszukujmy się, mało kto oprawia i wiesza na ścianie zdjęcia z nieswojego wesela.

Kolejną zaletą karykaturzysty na weselu – chociaż w tym wypadku lubię myśleć, że to moja zaleta – jest wprowadzenie swobodnej atmosfery między nieznającymi się gośćmi. Uwielbiam opowiadać o swojej pracy, a to zdecydowanie najczęściej poruszany temat przy okazji wykonywania prac na żywo.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykatury ślubne – moja oferta

Lubię myśleć o sobie jako o artyście wszechstronnym i elastycznym, w związku z czym staram się, aby moja oferta odzwierciedlała tę charakterystykę. Karykatury ślubne wykonuję dwoma metodami, przy czym obie mają swoje osobne zalety.

  • Markerem – prace wykonuję na papierze w formacie A3. Bardziej „osobista” forma rysunku, a obserwowanie procesu jej powstawania jest dla pozostałych gości gwarancją doskonałej zabawy. Czas rysowania jednej osoby to około 6-8 minut, więc model nie zdąży się znudzić.

  • Cyfrowe – prace wykonuję na tablecie graficznym. Czas tworzenia rysunku jest bardzo zbliżony do tego na papierze, ale format jest nieco mniejszy. Oczywiście karykatury pary młodej czy gości w kolorze to zupełnie co innego, niż czarno-białe wersje. Istnieje również możliwość udostępnienia ekranu dla gości, aby mogli oni oglądać proces powstawania dzieła!

Jeżeli szukasz pomysłu na oryginalną atrakcję w trakcie swojej imprezy ślubnej, to doskonale trafiłeś. Oczywiście zawsze możesz zrobić psikus gościom i zaplanować karykatury nie na wesele, ale na poprawiny… chociaż wtedy z reguły nie muszę dużo zmieniać.

karykatury ślubne
karykatury na wesele

Wyślij wiadomość