Karykaturzysta na imprezy firmowe

Karykaturzysta na imprezy firmowe – zaskocz swoich pracowników

Wykonywane przeze mnie prace nigdy nie wyjdą z mody ani się nie znudzą – właśnie dlatego to doskonała propozycja na prezent na każdą okazję. Podobnie, jak usługa rysowania na żywo jest niezapomnianym przeżyciem i znakomitą rozrywką. Karykaturzysta na imprezy firmowe to znakomity sposób na zapewnienie rozrywki wszystkim gościom. Tworzone przeze mnie prace powstają przy użyciu najwyższej jakości markerów na doskonałym papierze, lub na nowoczesnym tablecie graficznym. To zależy tylko od Ciebie – w przypadku tabletu możliwe jest również podłączenie do osobnego ekranu w taki sposób, by większa ilość uczestników imprezy była w stanie uważnie śledzić proces powstawania rysunku.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykaturzysta na imprezy firmowe to uniwersalny i oryginalny sposób na urozmaicenie przyjęcia. Zalety płynące z mojej obecności na przyjęciu to między innymi:

  • doskonała, pełna śmiechu rozrywka na wiele godzin,

  • przełamanie barier między nie znającymi się zbyt dobrze pracownikami (np. z różnych działów),

  • doskonały temat do rozmowy, czy to na linii artysta-tłum, czy po prostu między sobą.

Pozytywna atmosfera to niezwykle ważna rzecz zarówno w każdej firmie, jak i na każdej imprezie, dlatego warto o nią zadbać. Gwarantuję sto procent zadowolenia i satysfakcji z moich usług – zarówno na płaszczyźnie artystycznej, jak i interpersonalnej.

karykaturzysta na eventy firmowe
karykaturzysta na imprezy firmowe

Wyślij wiadomość