Karykatury na tablecie

Karykatury na tablecie. Na zamówienie lub na żywo – najwyższa jakość i gwarancja zadowolenia

Oprócz tradycyjnych rysunków zajmuję się również rysowaniem wysokiej jakości cyfrowych karykatur na tablecie. To chętnie wybierana przez Klientów metoda, ponieważ wygląda nowocześnie i doskonale sprawdza się jako prezent dla znajomych lub rodziny w każdym wieku. Prace cyfrowe tworzę zarówno na żywo, jak i w studio. Posiadam wysokiej jakości sprzęt, na którym powstają rysunki, a wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi na tworzenie maksymalnie indywidualnych prac. Wszystko, czego potrzebuję, to kilka informacji na temat rysowanej osoby!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Czas wykonywania takiej usługi na żywo jest bardzo podobny do czasu, w jakim powstaje tradycyjny rysunek. Karykatury na tablecie są jednak nieco mniejsze, ale kolory wyglądają naprawdę niesamowicie! Tablet graficzny posiada możliwość podłączenia do ekranu, który udostępniam gościom w trakcie rysowania na żywo – w ten sposób wszyscy obecni mogą śledzić postępy w pracy i bardzo często dostarcza to wiele śmiechu!

Karykatury na tablecie na zamówienie

Cyfrowe prace powstają nie tylko na żywo – jest również możliwość zamówienia karykatury rysowanej na tablecie. Czas realizacji zlecenia zależy od ilości prac jakie mam do wykonania, dlatego przed podjęciem decyzji warto napisać lub zadzwonić i ustalić szczegóły.

karykatura na tablecie
karykatury na tablecie

Wyślij wiadomość