Karykatury na żywo

Karykatury na żywo – dlaczego warto wybrać taką formę rozrywki?

Ile razy byłeś na przyjęciu, w trakcie którego organizatorzy zaplanowali jakąś „zabawną rozrywkę”? A ile razy faktycznie było albo zabawnie, albo rozrywkowo? No tak, powtarzalne i widziane już milion razy formy urozmaicenia wydarzeń dawno przestały spełniać stawiane przed nimi oczekiwania. Rysowane karykatury na żywo, z kolei, to prawdziwe zaskoczenie. Wystarczy spojrzeć na zainteresowanie, jakie wzbudzają uliczni artyści.

Zajmuję się rysowaniem karykatur na żywo od wielu lat, a w dodatku posiadam doświadczenie z wielu rozmaitych typów eventów. Swoje prace wykonywałem między innymi w trakcie:

  • wesel i poprawin,

  • imprez urodzinowych dla osób w różnym wieku,

  • rocznic ślubów,

  • wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Rysowanie karykatury na żywo to jednak więcej, niż tylko sztuka

To działanie wymaga też odpowiedniego podejścia i umiejętności nawiązywania kontaktów – to właśnie sprawia, że tak bardzo lubię tę część swojej pracy. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi o ich pasjach i zainteresowaniach, a przy tym wykorzystywać zdobywaną wiedzę do wzbogacenia moich prac. Karykatury na żywo to niezwykle oryginalna metoda urozmaicenia swoich przyjęć. Przekonaj się sam – napisz lub zadzwoń, a na pewno ustalimy warunki, które zadowolą obie strony.

karykatury na żywo
karykatury na żywo cena

Wyślij wiadomość