Karykatury na urodziny

Karykatury na urodziny. Oryginalny prezent na wyciągnięcie ręki!

Jest taka tradycja w naszej kulturze, która bardzo podoba się każdemu. Pod warunkiem oczywiście, że jest na jej drugim końcu. Z drugiej jednak wymyślenie oryginalnego prezentu może stanowić niemały problem. Karykatury na urodziny to na pewno propozycja rzadko spotykana, ale jakże pomysłowa! Jeżeli chcesz, aby to Twój podarunek był tym, który się wyróżni, to nie mogłeś trafić lepiej. Moje prace cechuje niepowtarzalność i wyjątkowo indywidualny charakter, ponieważ tworzę je na podstawie nie tylko zdjęcia, ale i charakteru rysowanej osoby. Im więcej szczegółów dostanę na temat modela, tym lepszy i zabawniejszy będzie efekt końcowy. Oscar Wilde pisał, że nie istnieje nic, czego sztuka nie mogłaby wyrazić, dlatego wybierz karykatury na urodziny – doskonały sposób na wyrażenie przywiązania do solenizanta!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Co wyróżnia akurat moją ofertę? Jestem bardzo doświadczonym rysownikiem, zarówno jeżeli chodzi o pracę studyjną, jak i na żywo. Doświadczenia zebrane w trakcie „live performance” pomagają mi w tworzeniu bardziej indywidualnych prac i w nawiązywaniu kontaktu z Klientem, co przekłada się oczywiście na jakość relacji. Jestem otwartą i pozytywną osobą, a do każdego zlecenia podchodzę z pełnym profesjonalizmem – na potwierdzenie tego mogę się pochwalić współpracą z przedstawicielami mediów (zarówno prasowych, radiowych jak i telewizyjnych).

Karykatury na urodziny, czyli jak zachwycić przyjaciół

Dlaczego karykatury na urodziny spodobają się nie tylko solenizantowi, ale też wszystkim zgromadzonym gościom? Ponieważ to rysunki o indywidualnym charakterze, w których dopracowane są nawet najmniejsze detale. Moja praca jest jednocześnie pasją, dzięki czemu jestem w stanie czerpać z niej przyjemność – nie ma na świecie lepszej motywacji. Cenię sobie profesjonalizm i pozytywne, długoterminowe relacje z Klientami, dlatego podchodzę z zaangażowaniem do każdego zlecenia. Wszelkie szczegóły na temat ceny i samego projektu omówimy mailowo lub telefonicznie – podobnie jak czas realizacji. Nie warto więc czekać na ostatnią chwilę, jeżeli zbliżają się urodziny kogoś ważnego – odezwij się odpowiednio wcześnie!

karykatury na urodziny
karykatury na urodziny cena

Wyślij wiadomość