Zaproszenia ślubne karykatura

Zaproszenia ślubne – karykatura z Młodymi zaskoczy wszystkich gości

Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowych dekoracji, bez dwóch zdań. Często jednak zapomina się o tym, że wystrój sali to nie wszystko. Zaproszenia ślubne z karykaturą to co prawda niszowe rozwiązanie, ale za to jakie oryginalne! Wybór pięknych kopert i odpowiedniego papieru może zająć naprawdę dużo czasu, warto więc może rozejrzeć się za czymś nietypowym. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i postaw na rozwiązania, o których Twoi znajomi nawet nie pomyśleli.

Co sprawia, że warto wybrać akurat moją ofertę? Zajmuję się sztuką tworzenia karykatur już od wielu lat, a moje wysiłki zostały wielokrotnie nagrodzone i docenione przez ogólnopolską prasę, krytyków oraz Klientów. Doświadczenia zebrane w trakcie pracy „live” na weselach z kolei sprawia, że jestem dobrze zaznajomiony z tematyką ślubną.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Zaproszenia ślubne z karykaturą, czyli jak sprawić, by kawałek papieru zmienił się w pamiątką wartą przechowania

Przechowywanie zaproszeń ślubnych od dziesiątek znajomych raczej nie należy do tradycji w naszym kraju. Jest jednak sposób na to, aby akurat Twoje zaproszenia zagościły w szufladzie bądź albumie na dłużej. Wyjątkowe, unikatowe i niepowtarzalne – takie właśnie są zaproszenia ślubne z karykaturą mojego autorstwa. Termin realizacji zlecenia i cena to kwestia indywidualna do ustalenia, ale na pewno jakoś się dogadamy.

Jestem artystą, w związku z czym do każdego zamówienia podchodzę z całą dostępną mocą i pasją. Nie dzielę Klientów na lepszych i gorszych pod kątem wielkości zlecenia czy grubości portfela, ponieważ uważam, że dostęp do sztuki należy się każdemu. Jeżeli interesują Cię zaproszenia ślubne z karykaturą, dzięki którym Twoje wesele zapadnie gościom w pamięć – napisz jak najszybciej!

zaproszenia ślubne karykatura
zaproszenia ślubne z karykaturą

Wyślij wiadomość