Karykatury ze zdjęć

Karykatury ze zdjęć to doskonały pomysł na prezent. Na każdą okazję!

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Żaden problem. Karykatury ze zdjęć to coś, czego raczej nikt się nie spodziewa. Chociaż obraz tej sztuki został skrzywiony przez media, i głównie kojarzą się obecnie z czymś obraźliwym, karykatury tak naprawdę mogą być naprawdę zabawne i przyjemne dla oka. Wszystko zależy od wykonawcy, a ja akurat należę do osób, dla których szklanka jest w połowie pełna. Mówi się też, że charakter prac jest odzwierciedleniem usposobienia artysty i zdecydowanie mogę to potwierdzić. Wykonywane przeze mnie karykatury ze zdjęcia przedstawiają portretowaną osobę w dobrym świetle i z uśmiechem, ponieważ posiadam rzadki dar dostrzegania w ludziach tego, co najlepsze!

Aby rysunek był udanym i wiernym odwzorowaniem twarzy modela, zdjęcie na podstawie którego powstaje karykatura powinno być wyraźne. Twarz, oczy i kości policzkowe muszą być widoczne, a rozdzielczość fotografii wysoka. W przeciwnym wypadku niezwykle ciężko jest dostrzec detale, które sprawiają, że tak bardzo się od siebie różnimy.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykatury online ze zdjęcia – doskonały prezent bez wychodzenia z domu

Każda branża powinna iść z duchem czasu, dlatego nawet artyści oferują swoje usługi w internecie, aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Nie inaczej jest w przypadku karykatur ze zdjęcia – w mojej pracowni zamówisz je online bez większego problemu. Wystarczy trochę poczytać, zapoznać się z ofertą i – w razie pytań lub wątpliwości – napisać wiadomość. Kilka kliknięć wystarczy, aby zdobyć wyjątkowy prezent na wiele rozmaitych okazji.

Karykatury ze zdjęcia wykonane przez zawodowca (którym oczywiście jestem, a potwierdzają to liczne nagrody i referencje) potrafią wydobyć z rysowanej osoby jej największe zalety. Chociaż Klientom może to wydawać się dziwne, to napisanie kilka słów o charakterze, zainteresowaniach i upodobaniach modela może naprawdę pomóc przy tworzeniu tego typu prac. Czas realizacji zleceń online jest różny, dlatego nie warto zostawiać zamówienia na ostatnią chwilę!

karykatury ze zdjęć
karykatury ze zdjęcia

Wyślij wiadomość