Karykatury podziękowania dla rodziców

Karykatury jako podziękowanie dla rodziców – niekonwencjonalne rozwiązania są najlepsze!

Wesele to naprawdę wyjątkowy dzień dla Pary Młodej. Jednak nie tylko dla nich, prawda? Przyjaciele, znajomi i rodzina przeżywają ten czas niemal równie mocno – nie wspominając o rodzicach! Do tradycji należy podziękowanie dla rodziców w trakcie uroczystości weselnych, dlaczego więc nie w formie karykatury? Na pewno trochę już znasz swoich teściów, więc jeżeli mają poczucie humoru, to może być znakomity pomysł!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Zarówno rodzice Pana Młodego, jak i Panny Młodej, niejednokrotnie współfinansują wesele. W dodatku czas, energia i miłość jaką nam poświęcali przez całe nasze życie zasługują na właściwe uczczenie. Karykatury na podziękowania dla rodziców to fantastyczny sposób na „unowocześnienie” tradycji. Mogą to być rysunki portretowe, satyryczne lub przedstawiające konkretną scenę – wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Rewelacyjne karykatury – podziękowania dla rodziców w oryginalnym stylu

Niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawne – to tylko kilka określeń, jakimi dotychczasowi Klienci określali moje prace. Jestem artystą, a moją pasją są karykatury. Podziękowania dla rodziców również nie są mi obce, ponieważ nie dość, że sam takowych posiadam, to jeszcze często pracuję na weselach. Widziałem wiele wzruszających scen, jak i entuzjastycznie przyjętych form podziękowań, ale z najlepszą reakcją zawsze spotykały się oryginalne prezenty. Do takich z pewnością należą karykatury. Podziękowania dla rodziców nie muszą być nudne i w przewidywalnej formie – wystarczy trochę wyobraźni!

Wszystko, czego potrzebuję, to szczegóły dotyczące zamówienia (kolor, rozmiar, sylwetka) oraz kilka szczegółów dotyczących charakteru rysowanych osób – dzięki temu jestem w stanie stworzyć jeszcze bardziej indywidualne prace. Możesz zasugerować scenę lub tło, albo zdać się na mnie. Wieloletnie doświadczenie w tej branży i pasja, która płonie we mnie tym samym ogniem co na początku mojej przygody z karykaturą sprawiają, że uwielbiam wyzwania i tworzenie kreatywnych prac.

karykatury podziękowania dla rodziców
karykatura podziękowanie dla rodziców

Wyślij wiadomość