Karykaturzysta Trójmiasto

Karykaturzysta – Trójmiasto to centrum mojej twórczości

Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi… To właśnie z nimi wiąże się moja praca, dla nich tworzę. Gdyby nie ludzie, moje rysowanie zapewne nie miałoby najmniejszego sensu. Dlatego zawsze cieszę się, gdy mogę mieć z nimi bezpośredni kontakt. Ponadto tworzenie karykatur na żywo jest wspaniałym doświadczeniem zarówno dla mnie, jak i wszystkich moich Klientów. Dodatkowo to doskonały sposób na urozmaicenie czasu na przyjęciu. Jest to jednocześnie świetna pamiątka, która będzie przypominała o tym dniu przez kilka kolejnych lat. Trójmiasto to miejsce, w którym tworzę już od lat, karykaturzysta jest bardzo wdzięcznym zawodem i nigdy nie wymieniłbym go na żaden inny.

Ponadto 20-letnie doświadczenie odbija się na moich umiejętnościach. To właśnie dzięki niemu dzisiaj jestem w stanie tworzyć prace na tak wysokim poziomie. Sprawia to, że coraz więcej osób decyduje się na moje usługi. Dlaczego? Po pierwsze dlatego,  że ten rodzaj rozrywki robi się coraz bardziej popularny. Po drugie jest to wynik stylu, który dopracowuję od lat. W swoich rysunkach koncentruję się nie tylko na szybkości. Ważna jest dla mnie też jakość kreski, podobieństwo oraz humor. W rezultacie goście imprez, w których biorę udział są zawsze bardzo zaskoczeni, że w trakcie ledwie kilku minut jestem w stanie uchwycić ich podobieństwo w atrakcyjny graficznie sposób.

Cieszy mnie to, że mam okazję częściej bywać na różnych imprezach. Dzięki temu mogę rysować wiele bardzo ciekawych osób. Szczerze mówiąc często to o wiele ciekawsze od zwykłego siedzenia w pracowni. Nie znaczy to jednak, że zupełnie zrezygnowałem ze zdalnych zleceń. Mimo ogromnego zainteresowania usługą rysowania na żywo na eventach wciąż znajduję czas, by tworzyć w swoim studiu na tablecie graficznym. Rysuję też technikami tradycyjnymi.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Trójmiasto – karykaturzysta w pracy

Trójmiasto to miejsce, w którym urzęduje od lat. Nie ma w nim wielu ludzi o tym samym fachu. Jednak karykaturzysta rysujący na żywo to rzadko wykonywany zawód w tym regionie. Dlatego jako jeden z niewielu oferuje usługę rysunku eventowego, podczas różnorodnych imprez i uroczystości. Cieszę się, że coraz więcej osób decyduje się na tego typu urozmaicenia podczas przyjęć i zabaw.

karykaturzysta Trójmiasto
karykaturzysta Trójmiasto cena

Wyślij wiadomość