Karykaturzysta Trójmiasto

Karykaturzysta – Trójmiasto to centrum mojej twórczości

Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi… To właśnie z nimi wiąże się moja praca, dla nich tworzę. Gdyby nie ludzie, moje rysowanie zapewne nie miałoby najmniejszego sensu, dlatego zawsze cieszę się, gdy mogę mieć z nimi bezpośredni kontakt. Tworzenie karykatur na żywo jest wspaniałym doświadczeniem zarówno dla mnie, jak i wszystkich moich Klientów. Dodatkowo to doskonały sposób na urozmaicenie czasu na przyjęciu i jednocześnie świetna pamiątka, która będzie przypominała o tym dniu przez kilka kolejnych lat. Trójmiasto to miejsce, w którym tworzę już od lat, karykaturzysta jest bardzo wdzięcznym zawodem i nigdy nie wymieniłbym go na żaden inny.

20-letnie doświadczenie odbija się na moich umiejętnościach, to właśnie dzięki niemu dzisiaj jestem w stanie tworzyć prace na tak wysokim poziomie. Coraz więcej osób decyduje się na moje usługi. Dlaczego? Okazuje się, że ten rodzaj rozrywki robi się coraz bardziej popularny. Cieszy mnie to, że mam okazję częściej bywać na różnych imprezach i rysować wiele bardzo ciekawych osób, często to o wiele ciekawsze od zwykłego siedzenia w pracowni. Nie znaczy to jednak, że zupełnie zrezygnowałem ze zdalnych zleceń, prace komputerowe tworzę w swoim studiu na tablecie graficznym.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Trójmiasto – karykaturzysta w pracy

Karykaturzysta to rzadko wykonywany zawód, Trójmiasto to miejsce, w którym urzęduje od lat, nie ma w nim wielu ludzi o tym samym fachu. Właśnie dlatego można powiedzieć, że mam na to swojego rodzaju monopol, jako jeden z niewielu oferuje usługę rysowania na żywo, podczas różnorodnych imprez i uroczystości. Cieszę się, że coraz więcej osób decyduje się na tego typu urozmaicenia podczas przyjęć i zabaw.

karykaturzysta Trójmiasto
karykaturzysta Trójmiasto cena

Wyślij wiadomość