Karykaturzysta na imprezy

Karykaturzysta na imprezy? Czemu nie! Sprawdź, na czym to polega

Jeżeli przygotowujesz przyjęcie i szukasz oryginalnego sposobu na rozerwanie gości, to nie mogłeś trafić lepiej. Karykaturzysta na imprezy to naprawdę wyjątkowy sposób na wyróżnienie swojej balangi na tle nudnych i powtarzalnych eventów. Niezależnie od okazji – czy to urodziny dziecka, czy osoby starszej, czy impreza firmowa – wynajęcie rysownika to zawsze znakomity pomysł! Zwłaszcza tak doświadczonego w sztuce „live performance”, jak ja. Od wielu lat zajmuję się rysowaniem na żywo, głównie na weselach, ale nie tylko. Jeżeli potrzebujesz większej zachęty, niż moje portfolio – zachęcam do zapoznania się z zakładką „O mnie”.

W branży tworzenia karykatur na imprezach kręcę się już od wielu lat, i doskonale znam specyfikę takich wydarzeń. Jestem otwartą i kontaktową osobą, która bez trudu nawiązuje nowe znajomości, w związku z czym jestem w stanie zabawić rozmową rysowaną osobę. Często opowiadam o swojej pracy, ale mam też inne zainteresowania. Jakie? Na to, i wiele innych pytań, chętnie odpowiem na żywo!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykaturzysta na imprezy, czyli jak zmienić nudne przyjęcie w niezapomniane przeżycie

Decydując się na zatrudnienie karykaturzysty na imprezę masz pewność, że Twoje przyjęcie zapadnie gościom w pamięć na bardzo długo. Nawet tym, którzy nie wyniosą z niego pamiątki, pozostaną wspomnienia wielu śmiechów i rozmów towarzyszących procesowi tworzenia karykatur. Jak to wygląda od strony technicznej? Wszystkie formalności i szczegóły zlecenia wolę omawiać z każdym Klientem z osobna, ponieważ wymagania i oczekiwania różnią się, nieraz diametralnie. Jeżeli więc jesteś zainteresowany moją ofertą – napisz, a na pewno się dogadamy!

karykaturzysta na imprezę
karykaturzysta na imprezy

Wyślij wiadomość