Karykaturzysta na event

Karykaturzysta na event – świetna zabawa na każde wydarzenie!

Masz już dość powtarzalnych form rozrywki, które pojawiają się przy okazji każdego wydarzenia? Karykaturzysta eventowy przybywa na ratunek! Satysfakcja i mnóstwo śmiechu gwarantowane. Posiadam wieloletnie doświadczenie w rysowaniu na żywo, dzięki czemu dokładnie wiem, jak zabawić konkretną publikę. Nie ma dla mnie zadań niemożliwych, ponieważ prace wykonywałem już przy okazji chyba wszystkich możliwych eventów. Od wesel, przez imprezy pracownicze i urodziny, aż po srebrne i złote gody czy nawet wieczory panieńskie i kawalerskie. Jeżeli szukasz sposobu na zaskoczenie swoich gości, to karykaturzysta na event sprawdzi się doskonale do tego zadania. Zadzwoń lub napisz, dogadamy szczegóły, a ja zajmę się resztą.

Coś więcej o mnie – jestem rysownikiem z olbrzymim doświadczeniem i jeszcze większą osobowością. Znane wszystkim powiedzenie „wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” jest jak najbardziej prawdziwe w moim przypadku. Pasja połączona z zawodem to wielkie szczęście i pozwala całkowicie oddać się wykonywanemu zajęciu – co oczywiście przekłada się bezpośrednio na efekty.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykaturzysta eventowy zmieni nawet najnudniejsze przyjęcie w doskonałą zabawę dla każdego

Jak urządzić niezapomniane przyjęcie niezależnie od okazji? Zatrudniając karykaturzystę eventowego! To oryginalna forma rozrywki, która nie jest zbyt absorbująca, ale pozwoli każdemu chętnemu na odrobinę śmiechu doświadczyć czegoś wyjątkowego. Gwarantuję dobrą zabawę i najwyższej jakości wykonanie prac – moja galeria mówi więcej niż jakiekolwiek słowa. Indywidualne warunki omawiam z Klientami osobiście, dzięki czemu nie musisz martwić się o sztywny cennik czy ramy czasowe. Zadzwoń lub napisz i przekonaj się sam, jak proste może być urozmaicenie każdego eventu!

karykaturzysta na event
karykaturzysta eventowy

Wyślij wiadomość