Karykatura na 18 urodziny

Karykatura na 18 urodziny – niepowtarzalny prezent na wyjątkową okazję

„Osiemnastka” to wyjątkowe wydarzenie dla każdego młodego człowieka. Oznacza oficjalne wejście w dorosłość (chociaż wiadomo, jak to wygląda w praktyce) i większą samodzielność, zarówno w świetle prawa, jak i w oczach społeczeństwa. Chociaż momentami może wydawać się to przerażające – i mówię to na swoim przykładzie – to jest sposób na odpędzenie czarnych myśli o przytłaczającej odpowiedzialności. Karykatura na 18 urodziny to oczywiście przede wszystkim oryginalny prezent, ale może również pełnić rolę antystresowego wspomnienia. Patrząc po kilku latach na swój komicznie przedstawiony wizerunek łatwo sobie przypomnieć, że życie wcale nie musi być nudne i rutynowe, a w nas wciąż żyje młody, żądny przygód i zwariowany nastolatek.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu prac zarówno w studio, jak i na żywo. Karykaturę na 18 urodziny można zamówić odpowiednio wcześniej i wręczyć jako prezent, ale dla tych którzy chcą pójść o krok dalej polecam usługę wynajęcia rysownika na imprezę. Sam nie tak dawno obchodziłem „osiemnastkę” i doskonale pamiętam ten dzień, ponieważ był wyjątkowy – zrób to samo dla swojego dziecka lub znajomego!

Karykatura na 18 urodziny pozwoli zachować wyjątkowy dzień na długo w pamięci

Wejście w dorosłość nie musi być straszne, wystarczy grono bliskich przyjaciół i rodziny oraz coś ekstra. W tym przypadku – ktoś. Doskonale czuję się wśród młodych ludzi i, ponieważ sam nie uważam się za zbyt starego faceta, rozumiem jak się czują. Pozwala mi to tworzyć prace, które będą nie tylko wyglądały świetnie w ramce, ale też pozwolą wrócić myślami do prostszych czasów. Zachęcam gorąco do zapoznania się z moją ofertą – tak prac na zamówienie, jak i tworzonych na żywo.

karykatura na 18 urodziny
karykatura na 18

Wyślij wiadomość