Czarno białe karykatury

Czarno białe karykatury na każdą okazję. Oryginalna pamiątka dla bliskiej osoby

Czarno białe karykatury to z pewnością ponadczasowa forma i niezawodna propozycja na prezent – niezależnie od okazji. Od urodzin i imienin, przez rocznice ślubu, aż po jubileusze czy sukcesy związane z pracą – wszystko zależy od Twojej kreatywności! Prace tworzę za pomocą wysokiej jakości markerów, na papierze z górnej półki, w konsekwencji czego nie musisz martwić się o utratę jakości z upływem czasu czy uszkodzenia w trakcie transportu i przewieszania. Oczywiście pod warunkiem, że zachowasz podstawowe środki ostrożności!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykatury czarno białe są niezwykle uniwersalne, ponieważ mogą przedstawiać:

  • jedną lub dwie osoby,

  • dowolną scenkę czy sytuację z wybranym przez Ciebie tłem,

  • popiersie lub sylwetkę rysowanej osoby/osób,

  • Twoich znajomych i członków rodziny lub znanych sportowców, polityków, piosenkarzy itp.

Jedyne, co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia, a i z tym jestem w stanie pomóc. Przekazując mi informacje dotyczące charakteru portretowanych osób otwierasz drzwi do większej ilości możliwości. Pomysłów i inspiracji do stworzenia czarno białych karykatur jest mnóstwo!

Karykatury czarno białe – wybierz ofertę profesjonalisty

Moje zdolności i profesjonalizm potwierdzają setki zadowolonych Klientów – zarówno osób prywatnych, jak i przedstawicieli mediów komercyjnych. W ciągu wieloletniej pracy zarówno studyjnej, jak i na żywo (głównie przy okazji wesel) zdobyłem cenne doświadczenie. Pozwala mi ono tworzyć oryginalne prace o indywidualnym charakterze i poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Karykatury czarno białe wychodzące z mojej pracowni to absolutnie najwyższy poziom. Cenę, termin realizacji zlecenia i podobne szczegóły ustalam z każdym Klientem indywidualnie. Osoby zainteresowane zachęcam do zapoznania się z podstawową ofertę – do wglądu na mojej stronie internetowej.

czarno białe karykatury
czarno białe karykatury cena

Wyślij wiadomość