Karykatury na rocznicę ślubu

Karykatura na rocznicę ślubu – oryginalny prezent z humorem

Żaden dzień nie zapada w pamięć tak bardzo, jak ten, w którym zawiera się związek małżeński z ukochaną osobą. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent z okazji jubileuszu znajomych czy kogoś z rodziny, to karykatura na rocznicę ślubu jest wyjątkowo oryginalnym pomysłem. Taki upominek z pewnością wyróżni i znajdzie się w centrum uwagi na przyjęciu, a inni goście będą się zastanawiać, dlaczego ich podarunek nie jest tak pomysłowy. Sprawdzi się zarówno jako osobista pamiątka, jak i element dekoracji salonu czy sypialni i z pewnością będzie tematem wielu rozmów w trakcie spotkań z przyjaciółmi czy rodziną.

Dlaczego warto wybrać karykaturę na rocznicę ślubu z mojej pracowni jako prezent? Ponieważ posiadasz pełną kontrolę nad efektem końcowym. No, może nie pełną, ale rysunek powstaje zgodnie z Twoimi wskazówkami i instrukcjami. Dodatkowe informacje, takie jak hobby czy specyficzne cechy charakteru małżonków z pewnością pomogą mi stworzyć jeszcze bardziej indywidualną pracę!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykatura na rocznicę ślubu od profesjonalisty

Rysowaniem zajmuję się praktycznie całe życie, a karykatury na rocznicę ślubu czy inne okazje tworzę już od wielu lat. Pracuję również jako artysta do wynajęcia na żywo, w trakcie ceremonii, dzięki czemu posiadam doświadczenie w temacie. Moje dotychczasowe przygody z branżą weselną na żywo skłoniły mnie do poszerzenia oferty o tworzenie karykatur na rocznicę ślubu na zamówienie. To świetna zabawa zarówno dla mnie, jak i dla Klientów, a stare, mądre przysłowie mówi – znajdź pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani godziny.

Ceny zależą oczywiście od wyboru techniki rysunku (markerem lub cyfrowo), ilości szczegółów i tego, czy obraz ma przedstawiać same popiersia, czy całe sylwetki Państwa Młodych. Wszelkie szczegóły ustalimy mailowo lub telefonicznie, dlatego nie ma się czym przejmować. Jak pisał Antoni Czechow: „Nie ma nic nudniejszego, niż nudna sztuka” – a „nuda” to ostatnie słowo, jakiego można użyć opisując moje karykatury 🙂

karykatury na rocznicę ślubu
karykatury na rocznicę ślubu cena

Wyślij wiadomość