Karykatury dzieci

Karykatury dzieci – wyjątkowa pamiątka dla Twojego małego aniołka!

… lub diabełka. Jeżeli zbliżają się urodziny Twojej pociechy, święta, a może komunia, to wybierz oryginalny prezent i niepowtarzalną pamiątkę. Karykatury dzieci to sztuka wyjątkowo trudna, zwłaszcza dla niewprawionych artystów. Na szczęście moje wieloletnie doświadczenie, skromność jakiej próżno szukać wśród artystów i ponadprzeciętne umiejętności pozwalają mi na tworzenie rysunków, które w perfekcyjny sposób przedstawią zarówno wygląd, jak i charakter Twojego dziecka w zabawny sposób.

Im więcej szczegółów otrzymam, tym bardziej indywidualna będzie praca, ponieważ nie opieram się jedynie na zdjęciu. Do każdego zlecenia podchodzę z zaangażowaniem, a mój zawód łączę z pasją, co pozwala mi w pełni oddać się sztuce. Karykatury dzieci to prawdopodobnie najtrudniejsze zadanie, ponieważ nie są to rysunki satyryczne i wymagają odmiennego podejścia. Do tej pory jednak zrealizowałem wiele tego typu zleceń, a wszyscy moi Klienci byli zadowoleni ze współpracy.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Karykatury dzieci na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy Twój szkrab obchodzi urodziny czy imieniny, świętuje pierwszą komunię lub dzień dziecka – karykatury dzieci to znakomita pamiątka zarówno dla niego, jak i rodziców. Możesz oprawić ją w elegancką ramę i powiesić w salonie, lub schować i wyjąć na przykład w dni osiemnastych urodzin. Tak jak moment i sposób wręczenia zależy od Twojej kreatywności, tak jakość pracy od mojej. Dobrze się zatem składa, ponieważ według moich dotychczasowych Klientów, to moja najlepsza cecha jako artysty.

Zarówno cenę, jak i szczegóły, takie jak:

  • technika, jaką wykonana będzie praca,

  • popiersie czy sylwetka,

  • tło i cechy charakteru lub zainteresowania malucha mające wpływ na pracę,

  • termin realizacji,

ustalimy zanim w ogóle rozpocznę rysowanie, dzięki czemu współpraca przebiegać będzie płynnie i bez problemów. Cenię sobie długotrwałe relacje, dlatego bezustannie dopracowuję swoją ofertę. Postaw na oryginalny upominek dla swojego brzdąca – wybierz karykatury dzieci na każdą okazję!

karykatury dzieci
karykatury dzieci cena

Wyślij wiadomość