Karykatury polityków

Karykatury polityków – przekonaj się, jak wygląda najwyższy poziom satyry

Jestem sprawdzonym w boju rysownikiem, a karykatury polityków to jedna z moich specjalności. Za potwierdzenie tych słów może służyć fakt, że jedna z wykonanych przeze mnie prac zdobyła nagrodę w konkursie „Karykatura polityczna – prawdziwa cnota krytyk się nie boi”, a komentarze uwiecznionych na niej polityków były ciepłe i pozytywne. To, samo w sobie, wprawiło mnie oczywiście w największe zdziwienie 🙂 W dodatku, praca ta trafiła do zbiorów warszawskiego Muzeum Karykatury imienia Eryka Lipińskiego. Z kolei na okładce płyty zespołu Big Cyc pt. „Czarne Słońce Narodu” trafiła wykonana przeze mnie karykatura Jarosława Kaczyńskiego.

Ale dość przechwałek! W końcu karykatury polityków to nie kategoria przeznaczona tylko dla masowych mediów. Jeżeli masz znajomego, który interesuje lub zajmuje się polityką, możesz wręczyć mu w ramach prezentu satyryczny rysunek jednego z jego kolegów, konkurentów, lub nawet jego samego! Specyfika tej branży polega na tym, że istnieje mnóstwo utartych schematów, a prawdziwą sztuką jest wyróżnienie się z morza obraźliwych i prześmiewczych prac. Jako osoba o optymistycznym nastawieniu do życia staram się, aby moje prace były równie pozytywne!

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Oferta na karykatury polityków – profesjonalna pracownia karykatury

Jestem doświadczonym rysownikiem, posiadającym znakomity warsztat – potwierdzenia tych słów można szukać w galerii dostępnej na mojej stronie. Pracuję zarówno w studio, jak i na żywo, i nie boję się wyzwań – wręcz przeciwnie. Motywują mnie one do jeszcze cięższej pracy nad techniką i jakością. Karykatury polityków to podkategoria, która wymaga kreatywności i oryginalnych pomysłów – na szczęście z tym u mnie całkiem nieźle 🙂

Zachęcam gorąco do zapoznania się z podstawową ofertą, a wszelkie szczegóły uzgodnimy prywatnie. Tworzę zarówno na zlecenie indywidualnych Klientów, jak i prasy, stacji radiowych i telewizyjnych. Jeżeli masz wątpliwości – odsyłam do swojego portfolio. Karykaturami polityków zajmuję się już długo i doskonale wiem, jak sprostać wymaganiom konsumenta.

karykatury polityków
karykatury polityczne

Wyślij wiadomość