Karykatury twarzy

Karykatury twarzy z pracowni profesjonalisty. Zobaczysz różnicę na własne oczy!

Z czym kojarzy Ci się słowo „karykatura”? Z obraźliwym obrazem zniekształconej twarzy celebryty, polityka bądź sportowca, która dynda na czubku zbyt małego by ją utrzymać ciała? A może z pseudo-zabawną parodią portretu? To niestety bardzo częste skojarzenia, a przecież karykatura – twarzy zwłaszcza – to bardzo wdzięczna, ale trudna do opanowania sztuka. Prawdziwi artyści i zawodowcy potrafią tworzyć przepełnione humorem rysunki, czy to przedstawiające konkretne sceny, czy samą twarz modela, w zupełnie nowej perspektywie.

Tworzę karykatury twarzy na podstawie zdjęć dostarczonych mi przez Klientów, ale często wykorzystuję dodatkowe informacje, takie jak hobby i zainteresowania rysowanej osoby. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu komiksowych portretów, scenek satyrycznych i innych form karykatur. Jedną z moich prac można nawet podziwiać w Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie.

Skontaktuj się ze mną. Zamów karykaturę

+48 519 112 636 biuro@pracowniakarykatury.pl Napisz do mnie

Dlaczego karykatury twarzy doskonale nadają się na prezent bądź pamiątkę jakiegoś wydarzenia?

Z uwagi na swoją niepowtarzalność, portrety stanowią znakomity prezent na wiele różnych okazji. W przypadku karykatury twarzy ma to jeszcze więcej sensu – jeżeli, na przykład, Twój znajomy obronił tytuł magistra, możesz zamówić dla niego rysunek w klasycznym birecie! Możliwości jest tyle, na ile wystarczy Ci wyobraźni – możemy nawet połączyć siły w kwestii pomysłu. Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, a na pewno dogadamy się co do szczegółów.

karykatury twarzy
karykatury twarzy cena

Wyślij wiadomość